KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12644485
nr 1264 4485
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinna i stall. Olja på duk, 60x38 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:43:19
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)